Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor. Categoria de utilizatori: MEDICAL ( Institutii Medico - Sanitare ), PROFESIONAL, INDUSTRIAL, COLECTIVITATI. Acțiune rapidă, fără clătire. Ambalaj practic prevăzut cu pulverizator. PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5092/01/12.24 Autorizatie INCDMMC: 48/10.04.2020

Număr anunț
DA27663212
Autoritate contractantă
COMUNA GURA VADULUI (CUI 2843698)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765 RON
Valoare atribuită
765 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765 RON

din 765 RON estimat