Atribuită Cumpărare directă

Pachet Produse FARMEC: Comanda produse MCJ6406 EVISSA sap.toal. Aloe Vera100g - 500 buc*0,957 lei MCJ1973 ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L - 500 bu*3,94 lei MCJ6408 ALLEY detergent manual 400g 500*2,08 lei

Număr anunț
DA27626364
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.475 RON
Valoare atribuită
3.475 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.475 RON

din 3.475 RON estimat