Atribuită
Cumpărare directă
ATENTIE! Notificarile de initiere au fost transmise catre mai multi operatori economici. Autoritatea contractanta va selecta oferta operatorului economic care are cel mai mic pret de vanzare. DRDP Timisoara intentioneaza sa incheie un contract pentru achiziţia de produse igienico-sanitare, în conformitate cu cerintele din caietul de sarcini. Caietul de sarcini si modelul de contract au fost atasate prezentei. Oferta va fi transmisa la adresa de e-mail achizitiidirecte@drdptm.ro. Propunerea tehnica va fi intocmita conform cerintelor Caietului de Sarcini. Totodata veti transmite caietul de sarcini si modelul de contract, semnate si stampilate pe fiecare pagina, precum si formularul de propunere financiara conform modelului atasat prezentei. Pretul de vanzare din Catalog trebuie sa reprezinte valoarea totala a achizitiei si sa fie identic cu pretul din Formularul de depunere a propunerii financiare.
- Număr anunț
- DA27633572
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.482 RON
- Valoare atribuită
- 37.482 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.