Atribuită Cumpărare directă

Producator: ANTIBIOTICE SA IASI COD CNAS: W42938002 Forma de prezentare: Cutie x 25 flacoane din sti... mai departe

Număr anunț
DA27668773
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.962 RON
Valoare atribuită
1.962 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.962 RON

din 1.962 RON estimat