Atribuită Cumpărare directă

FLUCONAZOL INFOMED 2mg/ml 100 ml LIVRARE BUCURESTI 10 CUT BALOTESTI 10 CUT

Număr anunț
DA27493397
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33651000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat