Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea cantităţilor de bunuri materiale, la standardele (cerințele tehnice) ofertate în urma anunțului de publicitate nr. ADV1200311/04.03.2021.

Număr anunț
DA27568824
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat