Atribuită
Cumpărare directă
Recipient tip bidon pt. colectarea deseurilor chimice lichide, prevazut cu orificiu rotund, filetat, cu capac. Recipientul poate fi deschis si inchis in mod repetat, fara perdere de continut. Capacitate: 5L si 10L. recipientul este distrus prin incinerare. Recipientele sunt etichetate conform Ordinului MS nr. Ordinul nr. 1226 / 2012 publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012; Conform cu ADR. NR. UN/16/1456/16 Recipient pt. intepatoare-taietoare 0.7 L BIOSAFE: recipiente din material plastic rigid (polipropilena) cu posibilitate de inchidere temporara si definitiva; Forma de trunchi de con, cu o rezistenta mecanica ridicata; Capacul recipientelor prezinta orificii speciale pentru detasarea acelor de seringa, a lamelor de bisturiu, etc., precum si a altor deseuri intepatoare-taietoare de dimensiuni mai mari.
- Număr anunț
- DA27665194
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 44616200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.216 RON
- Valoare atribuită
- 1.216 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.