Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumire UM Cantitate 1 Hartie copiator A4 80g/mp 500 coli/top, Sky Copy top 100 2 Biblioraft A4 75mm, marmorat, cu rama, Akko buc 50 3 Tus pentru stampila 30ml, Donau, albastru buc 10

Număr anunț
DA27653130
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224 RON
Valoare atribuită
1.224 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224 RON

din 1.224 RON estimat