Atribuită
Cumpărare directă
Capse 24/6, din metal rezistent, capsare 30 coli,1000 buc/cutie cutie 330 0.48 158.4 Banda adeziva 48 mmx50m, transparent buc. 60 1.63 97.8 Banda adeziva 48 mmx50m, mata buc. 10 1.63 16.3 Banda adeziva 24 mmx66 m transparent buc. 20 1.35 27 Pix cu pasta albastra, Tratto 0,7 buc. 550 0.15 82.5 Pix cu gel, pasta rosie buc. 40 0.53 21.2 Pix cu gel, pasta verde buc. 20 0.53 10.6 Pix cu gel, pasta negru buc. 20 0.53 10.6 Creion grafit HB buc. 60 0.15 9 Sfoara alba bumbac 100 gr. Ghem 120 2.1 252 Sfoara canepa, diam.1,2 mm,rasucita in 3, lustruita, 200 gr. Ghem 30 2.54 76.2 Dosar plastic cu sina A4, 100 buc. rosu, 100 buc. albastru buc. 100 0.36 36 Dosar alb, carton, cu șină, 230 g/mp, dim.230x310mm, 100%celuloză buc. 20 0.26 5.2 Dosar carton plic, alb buc. 45 0.26 11.7 Folie protectie A4, transparent, 60 microni, set 100 buc set 2 16.93 33.86 Caiet studentesc 80 file, dictando buc. 80 2.94 235.2 Caiet studentesc 80 file,matematica buc. 40 2.94 117.6 Marker permanent corp aluminiu, varf tesit, 1-3 mm, negru buc. 30 0.78 23.4 Marker alb permanent buc. 5 7.65 38.25 Ace gamalie, metalice, 50 g cutie 20 0.95 19 Agrafe birou din metal 33 mm, 100 buc./cutie cutie 20 0.73 14.6 Agrafe birou din metal 50 mm, 100 buc./cutie cutie 10 1.86 18.6 Fluid corector 20 gr., uscare rapida, pe baza de solvent. buc. 60 1.21 72.6 Index autoadeziv, hartie, 75 x 75 mm, 100 file/set set 210 0.67 140.7 Notite adezive plastic 45x12 mm, 25x5 culori/set set 7
- Număr anunț
- DA27680454
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CLUJ (CUI 4565300)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.411 RON
- Valoare atribuită
- 2.411 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.