Atribuită
Cumpărare directă
BROMHEXINUM / Bromhexin Labormed 8 mg x 20 compr. 200x4.50=900 DEXAMETHASONUM / Dexametazona Rompharm 4 mg/ml x 10 fiole x 2 ml sol. inj. / DEXAMETHASON 200 x 8.11=16.22 Extraveral x 2blist. x 10cpr 15 x 8.04=120.60 Famotidina Zentiva 40mg x 3blist x 10cpr.film 100 x 9.25=925 ENOXAPARINUM (NATRICUM) / Clexane 6000 UI anti-Xa/0.6 ml x 10 ser./ Clex - Enoxa - Enoxaparin 100 x 133.07=13307 ENOXAPARINUM (NATRICUM) / Clexane 4000 UI anti-Xa/0.4 ml x 10 ser. / Clex - Enoxa - Enoxaparin 100 x 97.41= 9741 prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA27544447
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.568 RON
- Valoare atribuită
- 3.568 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.