Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi și consumabile 189/03.03.2021: 1. ALP CP, cod produs: A11A01626, UM: kit, cantitate: 10, P.U. 29.00 lei/kit, P.T. 290.00 lei; 2. AST/TGO CP, cod produs: A11A01629, UM: kit, cantitate: 5, P.U. 66.00 lei/kit, P.T. 330.00 lei; 3. ABX Eosinofix, cod produs: 206010, UM: flacon, cantitate: 1, P.U. 260.00 lei/flacon, P.T. 260.00 lei; 4. ALT/TGP CP, cod produs: A11A01627, UM: kit, cantitate: 4, P.U. 66.00 lei/kit, P.T. 264.00 lei; 5. Cholesterol CP, cod produs: A11A01634, UM: kit, cantitate: 3, P.U. 77.00 lei/kit, P.T. 231.00 lei; 6. Creatinina 120 CP, cod produs: A11A01933, UM: kit, cantitate: 10, P.U. 46.00 lei/kit, P.T. 460.00 lei; 7. CK NAC CP, cod produs: A11A01632, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 98.00 lei/kit, P.T. 196.00 lei; 8. Acid uric, cod produs: A11A01670, UM: kit, cantitate: 5, P.U. 75.00 lei/kit, P.T. 375.00 lei; 9. Amylase CP, cod produs: A11A01628, UM: kit, cantitate: 4, P.U. 154.00 lei/kit, P.T. 616.00 lei; 10. Bilirubina directa CP, cod produs: A11A01635, UM: kit, cantitate: 4, P.U. 34.00 lei/kit, P.T. 136.00 lei; 11. Glucose PAP, cod produs: A11A01668, UM: kit, cantitate: 5, P.U. 50.00 lei/kit, P.T. 250.00 lei; 12. Magnesium RTU, cod produs: A11A01646, UM: kit, cantitate: 5, P.U. 30.00 lei/kit, P.T. 150.00 lei; 13. Deproteinizer CP, cod produs: A11A01754, UM: kit, cantitate: 3, P.U. 85.00 lei/kit, P.T. 255.00 lei; 14. GGT CP, cod produs: A11A01630, UM: kit, cantitate: 3, P.U. 96.00 lei/kit, P.T. 288.00 lei; 15. HDL Direct CP, cod produ

Număr anunț
DA27523471
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.408 RON
Valoare atribuită
14.408 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.408 RON

din 14.408 RON estimat