Atribuită Cumpărare directă

CLINITEST Test Rapid detectie COVID-19 Antigen (include 1 tampon nazofaringian), 20 teste / kit 11555845 CLINITEST COV19 ANTIGEN 1KIT-20TESTE Test Rapid de Detecție pentru Antigen SARS-CoV-2 (include 1 tampon nazofaringian): Sensibilitate analitică: 96.72%; Specificitate analitică: 99.22%; Împachetare: 20 teste / kit; Preț kit: 740,00 lei / kit (fără TVA); PREZENTA TINE LOC DE COMANDA CONFORM OFERTEI Nr.TM196/22.02.2021

Număr anunț
DA27539608
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat