Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi și consumabile 17.03.2021: 1. HDL CAL ABX PENTRA 2X1ML, cod produs: A11A01647, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 603.62 lei/kit, P.T. 603.62 lei; 2. ALP CP ABX PENTRA, cod produs: A11A01626, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 30.11 lei/kit, P.T. 30.11 lei; 3. AST CP, cod produs: A11A01629, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 67.54 lei/kit, P.T. 67.54 lei; 4. BILIRUBINA DIRECTA CP ABX PENTRA, cod produs: A11A01635, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 34.72 lei/kit, P.T. 34.72 lei; 5. CK NAC CP ABX PENTRA, cod produs: A11A01632, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 101.43 lei/kit, P.T. 101.43 lei; 6. LIPASE CP ABX PENTRA, cod produs: A11A01631, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 545.56 lei/kit, P.T. 545.56 lei; 7. CLEAN-CHEM 99 CP 4X99ML, cod produs: A11A01789, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 394.98 lei/kit, P.T. 789.96 lei; 8. ALT CP ABX PENTRA, cod produs: A11A01627, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 68.13 lei/kit, P.T. 68.13 lei; Total: 2.241,07 lei/pachet (fără TVA); Prezenta tine loc de comanda scrisa . Va rugam expediati produsele.
- Număr anunț
- DA27613446
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.241 RON
- Valoare atribuită
- 2.241 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.