Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi conform com. 418/03.03.2021: 1. CA CLEAN I 1x50ml, cod produs: DB-964-0631-3, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 465.44 lei/kit, P.T. 930.88 lei; 2. DADE THROMBIN REAGENT 10x5ml, cod produs: DB-B4233-27, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 661.00 lei/kit, P.T. 1,322.00 lei; 3. DADE ACTIN FS ACTIVATED PTT REAGENT 10x2ml, cod produs: DB-B4218-20, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 283.00 lei/kit, P.T. 566.00 lei; 4. THROMBOREL S 10x10ml, cod produs: DB-OUHP49, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 520.00 lei/kit, P.T. 1,040.00 lei; 5. CONTROL PLASMA N 10x1ml, cod produs: DB-ORKE41, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 629.00 lei/kit, P.T. 1,258.00 lei; 6. CONTROL PLASMA P 10x1ml, cod produs: DB-OUPZ17, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 620.00 lei/kit, P.T. 1,240.00 lei; 7. DADE OWREN VERONAL BUFFER 10x15ml, cod produs: DB-B4234-25, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 144.00 lei/kit, P.T. 144.00 lei; Total: 6.500,88 lei/pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27527529
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.501 RON
- Valoare atribuită
- 6.501 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.