Atribuită Cumpărare directă

BSA0258 Strip 8 POS 0,2 ml PP THIN WALL NON STER DNARE-RNASE punga 2000 buc

Număr anunț
DA27519411
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.392 RON
Valoare atribuită
4.392 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.392 RON

din 4.392 RON estimat