Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: 07-693-8300 Varfuri pipete automate cu filtru, sterile, 100-1000μl, special pentru biologie moleculara (PCR) NERBE rack 96 buc DESCRIERE: 07-622-8300; Varfuri de pipeta 20ul, cu filtru, sterile, asezate in rack cu 96 buc. compatibile cu pipeta Acura 825 Socorex; rack 96 buc
- Număr anunț
- DA27561004
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Arad (CUI 3519496)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.744 RON
- Valoare atribuită
- 3.744 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.