Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA : Pachet 1 Reactivi și consumabile EPOC 460/08.03.2021: 1. EPOC BGEM TEST CARDS CREA & BUN 25T, cod produs: 10736515, UM: kit 25 teste, cantitate: 1, P.U. 942.06 lei/kit, P.T. 942.06 lei; 2. SERINGI HEPARINATE CU LI, cod produs: SERINGI, UM: bucată, cantitate: 25, P.U. 3.61 lei/bucată, P.T. 90.25 lei; 3. Rola hartie termica 80mm/15m, tub 12mm - latime 80mm, lungime 15m, termica, out, tub interior 12mm, cod produs: 10736440, UM: bucată, cantitate: 2, P.U. 2.82 lei/bucată, P.T. 5.64 lei; Total: 1.037,95 lei/pachet (fără TVA) ; Pachet 2 Reactivi și consumabile Clinitek Status 458/08.03.2021: 1. Multistix® 10 SG, cod produs: A2300C52, UM: kit, cantitate: 10, P.U. 399.80 lei / kit, P.T. 3,998.00 lei; 2. Liquicheck Urinalysis Control - negativ, cod produs: 436, UM: flacon, cantitate: 1, P.U. 80.19 lei / flacon, P.T. 80.19 lei; 3. Liquicheck Urinalysis Control - patologic, cod produs: 437.FL, UM: flacon, cantitate: 1, P.U. 80.19 lei / flacon, P.T. 80.19 lei; 4. Thermal Print Paper, cod produs: 8727986, UM: kit 5 role, cantitate: 1, P.U. 154.26 lei / kit, P.T. 154.26 lei; Total: 4.312,64 lei / pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27599989
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.351 RON
- Valoare atribuită
- 5.351 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.