Atribuită
Cumpărare directă
Setul cu teste rapide RIDA Compact Dry cuprinde urmatoarele pozitii (cate 1 kit din fiecare): HS7312, RIDA Compact Dry TCC, ambalaj 40 teste, pret unitar 463 lei HS8812, RIDA Compact Dry LS (Listeria), ambalaj 40 teste, pret unitar 483 lei HS9432, RIDA Compact Dry ETB (Enterobacteriacea), ambalaj 40 teste, pret unitar 341 lei HS9462, RIDA Compact Dry ETC (Enterococus), ambalaj 40 teste, pret unitar 473 lei HS9622, RIDA Compact Dry X-SA (Staph. aureus), ambalaj 40 teste, pret unitar 361 lei HS9722, RIDA Compact Dry X-BC (Bacilus cereus), ambalaj 40 teste, pret unitar 448 lei HS9492, RIDA Compact Dry P. aeruginosa, ambalaj 40 teste, pret unitar 780 lei Termen de livrare :maxim 10 zile Beneficiar :Fac. de Biologie si Geologie-prof. Horia Banciu, Responsabil achizitie :A.Vadan
- Număr anunț
- DA27488461
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33141626-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.349 RON
- Valoare atribuită
- 3.349 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.