Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi și consumabile conform ref. 2663/15.03.2021: 1. ABX Diluent, cod produs: 901020, UM: bidon 20 L, cantitate: 4, P.U. 663.73 lei/bidon, P.T. 2,654.92 lei; 2. ABX Basolyse II, cod produs: 906003, UM: flacon 1 L, cantitate: 1, P.U. 477.17 lei/flacon, P.T. 477.17 lei; 3. ABX MINOCLAIR 0.5L, cod produs: 401005, UM: flacon 0,5 L, cantitate: 1, P.U. 123.47 lei/flacon, P.T. 123.47 lei; 4. Thromborel® S, cod produs: OUHP29, UM: kit (10 x 4 mL), cantitate: 3, P.U. 462.00 lei/kit, P.T. 1,386.00 lei; 5. Multifibren® U, cod produs: OWZG19, UM: kit (10 x 2 mL), cantitate: 8, P.U. 585.00 lei/kit, P.T. 4,680.00 lei; 6. Kaolin Suspension, cod produs: OQAB45, UM: flacon 50 mL, cantitate: 4, P.U. 159.00 lei/flacon, P.T. 636.00 lei; 7. Behring Fibrintimer II Disposystem, cod produs: OVKG03, UM: cutie (500 buc.), cantitate: 6, P.U. 1,176.00 lei/cutie, P.T. 7,056.00 lei; 8. Thermo paper for Printer, cod produs: OVKH15, UM: cutie (10 buc.), cantitate: 1, P.U. 560.00 lei/cutie, P.T. 560.00 lei; Total: 17.573,56 lei / pachet (fără TVA);

Număr anunț
DA27588183
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.574 RON
Valoare atribuită
17.574 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.574 RON

din 17.574 RON estimat