Atribuită
Cumpărare directă
Control extern al calitatii - microbiologie- Sputa, cultura M.Tuberculosis colorare si microscopie Nr. probe/participare: 4 probe (2 probe liofilizate si 2 lame cu frotiuri fixate) Nr. raportari/participare: 1 raport cultura si microscopie Total pentru anul 2021: - nr. probe: 6 probe cultura si 6 probe miscorsopie/3 participari Total pentru anul 2021: - nr. 3 rapoarte in anul 2021 cultura si micorsopie / 3 participari in lunile 06, 09, 12 cu posibilitate prelungire 1 participare luna martie 2022 Pretul este per runda
- Număr anunț
- DA27560303
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 85145000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.798 RON
- Valoare atribuită
- 2.798 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.