Atribuită
Cumpărare directă
CANTITATI SONDA FOLEY CU 3 CAI CH 18 - 350 BUC SONDA FOLEY CU 3 CAI CH 20 - 250 BUC SONDA FOLEY CU 2 CAI CH 14 - 400 BUC SONDA FOLEY CU 2 CAI CH 16 - 700 BUC SONDA FOLEY CU 2 CAI CH 18 - 500 BUC SONDA FOLEY CU 2 CAI CH 20 - 200 BUC SONDA FOLEY CU 2 CAI CH 22 - 100 BUC SONDA FOLEY CU 2 CAI CH 10 - 20 BUC
- Număr anunț
- DA27605306
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.655 RON
- Valoare atribuită
- 4.655 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.