Atribuită Cumpărare directă

Catetere ureterale tip Mercier, fara balon, material Neoplex, cu varf curb, lungime 40 cm, cu 2 ochi CH 12 ADN312 - 1 cut CH 14 ADN314 - 1 cut CH 16 ADN316 - 1 cut CH 18 ADN318 - 1 cut CH 20 ADN320 - 1 cut PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA27680021
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33181500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175 RON
Valoare atribuită
1.175 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175 RON

din 1.175 RON estimat