Atribuită
Cumpărare directă
SONDA COLOPLAST NR. 6 L 26 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 15 BUC.; SONDA COLOPLAST NR. 6 L-28 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 10 BUC.; SONDA COLOPLAST NR. 7 L- 26 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 15 BUC.; SONDA COLOPLAST NR. 7 L - 28 DESCHISA LA AMBELE CAPETE = 10 BUC.; FE 538/ 16.03.2021
- Număr anunț
- DA27616604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 21.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.