Atribuită Cumpărare directă

SONDA HEMOSTATICA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 18 BALON 18 ML = 10 BUC.; SONDA HEMOSTATICA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 20 BALON 18 ML = 15 BUC.; SONDA HEMOSTATICA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 22 BALON 18 ML = 20 BUC.; FE 538/ 16.03.2021

Număr anunț
DA27616605
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
21.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat