Atribuită
Cumpărare directă
Sonde intubatie endotraheale IOT din PVC, cu balonas(SONDE ORO/NAZO/TRAHEALE). Ambalare 10 bucati / cutie Din PVC transparent, cu balonas de joasa presiune prevazuta cu conector semi-fix, balonas pilot cu valva, compatibila cu seringile Luer si Luer-Lock; Cu varf atraumatic oblic; Cu ochi tip Murphy; Cu marcaj radioopac longitudinal continuu; Cu marcaje de adancime; Cu marcaj negru pentru indicarea pozitionarii corecte; Unica folosinta; Sterile; Dimensiuni: nr 6,5 -300 buc. nr 7 -300 buc nr 7,5 -350 buc Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE. Factura trebuie sa fie insotita de urmatoarele documente: certificat de calitate, certificat de conformitate si fisa tehnica a produsului, toate traduse in limba romana. Livrarea sa fie in programul magaziei Spitalului Clinic Coltea 8.30-14.00 Livrare in 24-48 ore
- Număr anunț
- DA27532715
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.470 RON
- Valoare atribuită
- 2.470 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.