Atribuită Cumpărare directă

Pachet UF Consumabile medicale Va rugam sa aveti in vedere, faptul ca prezenta NU tine cont de COMANDA FERMA, va rugam sa asteptati COMANDA FERMA din Partea AUTORITATII CONTRACTANTE pentru a livra produsele

Număr anunț
DA27631427
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33170000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.656 RON
Valoare atribuită
2.656 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.656 RON

din 2.656 RON estimat