Atribuită
Cumpărare directă
Sonde pentru intubatie endotraheala, cu balonas, sterile, ambalate unitar, cu marca CE, de foarte buna calitate. Dimensiuni disponibile: nr. 3 / nr. 3,5 /nr.4 / nr. 4,5 / nr. 5 / nr. 5,5 / nr. 6 / nr. 6,5 / nr. 7 / nr. 7,5 / nr. 8 / nr. 8,5 / nr. 9. Ambalare : 10 buc/cutie, 100 buc/bax ! Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii . Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim. NR.7,5 = 100 BUC; NR.7 = 100 BUC; NECESAR UPU
- Număr anunț
- DA27522146
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430 RON
- Valoare atribuită
- 430 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.