Atribuită Cumpărare directă

OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Pipe Guedel, sterile, ambalate individual, cu marca CE, de foarte buna calitate. _x000D_ Dimensiuni disponibile : nr. 000 ( 40mm), nr.00(50mm), nr.0(60mm),nr.1(70mm), nr.2(80mm), nr.3(90mm), nr.4(100mm), nr.5(110mm), nr. 6 (120mm)._x000D_ Producatorul este certificat ISO. Societatea noastra este importator direct al acestui produs si avem certificare ISO pentru importul si distributia de produse medicale. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA27546938
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33171200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425 RON
Valoare atribuită
425 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425 RON

din 425 RON estimat