Atribuită Cumpărare directă

Masca pentru oxigen, cu clip pentru fixare pe nas, cu tubulatura, cu forma elongata pentru o mai buna acoperire a fetei, pentru adulti , CALITATE FOARTE BUNA, sterile, cu certificate CE / marcaj CE, mod ambalare 1 buc/ambalaj unitar, producator certificat ISO, ambalata unitar si in cutii a 100 buc. Societatea noastra este importatorul direct al acestui produs si suntem certificati ISO pentru importul si distributia de produse medicale.Produsul are marcaj CE si este de foarte buna calitate. Societatea noastra este certificata ISO pentru importul de produse medicale si suntem importatorul direct al acestui produs. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA27600372
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.650 RON
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON

din 7.650 RON estimat