Atribuită
Cumpărare directă
Seringa 50ml EUROMED cu ac G18 si cu filet luer-lock pentru injectomat SERINGA 50ML EUROMED TIP GUYON, de unica folosinta, PENTRU IRIGATII, CU VARF DIN PLASTIC SI ADAPTOR, DIN 3 PARTI Seringa 2ml EUROMED, cu ac G23(0,60x30mm), cu extensie de scala, din 3 componente (cu garnitura) Seringa 20ml EUROMED cu ac G21 (0,80x40mm), cu extensie de scala, din 3 componente (cu garnitura) Seringa 5ml EUROMED, cu ac G22 (0,70x40mm), cu extensie de scala, din 3 componente (cu garnitura) Seringa 10ml EUROMED, cu ac G21 (0,80x40mm), cu extensie de scala, din 3 componente (cu garnitura)
- Număr anunț
- DA27603556
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.568 RON
- Valoare atribuită
- 20.568 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.