Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei trimise pe adresa DSVSA Vaslui si a ultimei achizitii din ianuarie 2021.

Număr anunț
DA27567447
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33651510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.064 RON
Valoare atribuită
8.064 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.064 RON

din 8.064 RON estimat