Atribuită
Cumpărare directă
mediu gata turnat; prezentare 20 placi/cutie Producator: Biomerieux Franta Agar Columbia+5% singe de oaie: cutie x 20 placi : 35 (treizeci si cinci) cutii, distribuite astfel: - luna martie, saptamana 29.03.- 02.04.2021: 3(trei) cutii; - luna aprilie, saptamana 26.04.- 30.04.21: 3(trei) cutii; - luna mai, saptamana 24.05. - 29.05.2021: 3(trei) cutii; - luna iunie, saptamana 21.06.-25.06.2021: 3(trei) cutii; - luna iulie, saptamana 26.07.- 30.07.2021: 3(trei) cutii; - luna august, saptamana 23.08.- 27.08.2021: 3(trei) cutii; - luna septembrie, saptamana 20.09.- 24.09.2021: 4(patru) cutii; - luna octombrie, saptamana 25.10.- 29.10.2021: 4(patru) cutii; - luna noiembrie , saptamana 22.11.- 26.11.2021: 4(patru) cutii; - luna decembrie, saptamana 13. 12.- 17.12.2021 : 5(cinci) cutii. Produsele vor fi insotite de certificatul de GARANTIE/calitate/declaratie de conformitate. COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.
- Număr anunț
- DA27565795
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.116 RON
- Valoare atribuită
- 2.116 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.