Atribuită Cumpărare directă

Medii de cultura in placi. Producator Biomerieux Franta. Valabilitate medie 30 zile de la fabricare. Impachetare: cutie x 20 placi Agar Crom ID OXA 48: cutie x 20 placi - 10 (zece) cutii, distribuite astfel: - luna martie, saptamana 29.03.- 02.04.2021: 1(una) cutie; - luna aprilie, saptamana 26.04.- 30.04.21: 1(una) cutie; - luna mai, saptamana 24.05. - 29.05.2021: 1(una) cutie; - luna iunie, saptamana 21.06.-25.06.2021: 1(una) cutie; - luna iulie, saptamana 26.07.- 30.07.2021: 1(una) cutie; - luna august, saptamana 23.08.- 27.08.2021: 1(una) cutie; - luna septembrie, saptamana 20.09.- 24.09.2021: 2(doua) cutii; - luna octombrie, saptamana 25.10.- 29.10.2021: 1(una) cutie; - luna noiembrie , saptamana 22.11.- 26.11.2021: 1(una) cutie . Produsele vor fi insotite de certificatul de GARANTIE/calitate/declaratie de conformitate. COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.

Număr anunț
DA27565829
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.738 RON
Valoare atribuită
2.738 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
13.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.738 RON

din 2.738 RON estimat