Atribuită Cumpărare directă

Placi opaline (255x180mm), diam 22mm. Producator ROBIN S.A.S Produsele vor fi insotite de certificatul de GARANTIE/calitate/declaratie de conformitate. COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.

Număr anunț
DA27626416
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33651510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.116 RON
Valoare atribuită
3.116 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.116 RON

din 3.116 RON estimat