Atribuită Cumpărare directă

TEST CARD APTT PT ANALIZOR AUTOMAT COAGULARE TIP POINT OF CARE. DETERMINARE TIMP TROMBOPLASTINA Termen de valabilitate min 12 luni de la livrare. Multumesc!

Număr anunț
DA27589707
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat