Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire produs U/M Cant Pret unitar Valoare SE-ME24 Ac chirurgical, 3/8 cerc, triunghiular, margine taioasa, 24mm ac 120 3 360 SE-ME41 Ac chirurgical, 3/8 cerc, triunghiular, margine taioasa, 41mm ac 24 3 72 SE-ME55 Ac chirurgical, 3/8 cerc, triunghiular, margine taioasa, 55mm ac 12 3 36 SE-ME65 Ac chirurgical, 3/8 cerc, triunghiular, margine taioasa, 65mm ac 108 3 324 SE-MH18 Ac chirurgical, 1/2 cerc, triunghiular, margine taioasa, 18mm ac 120 3 360 SE-MH55LL Ac chirurgical, 1/2 cerc, triunghiular, margine taioasa foarte groasa, 55mm ac 12 3 36 SE-MH60LL Ac chirurgical, 1/2 cerc, triunghiular, margine taioasa foarte groasa, 60mm ac 120 3 360 SE-TH15 Taper point, 1/2circle, 15mm ac 120 3 360 VALOARE TOTALA 1908 NECESAR BLOC OPERATOR SPITAL
- Număr anunț
- DA27561262
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141320-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.908 RON
- Valoare atribuită
- 1.908 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.