Atribuită Cumpărare directă

MOXIFLOXACINA ROMPHARM 400 mg/250 ml-MOXIFLOXACINUM 200 X 36.40 = 7280 VENTOLIN 0,5MG/ML 1ML * 5FIOLE 4 X 6.30 = 25.20 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27667613
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.280 RON
Valoare atribuită
7.280 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.280 RON

din 7.280 RON estimat