Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate CAPSATOR SMD HEAVY DUTY HS-2000 SMD HS-200 1 CALCULATOR DE BIROU MILAN 12 DIGITS 153512 153512 1 USB FLASH DRIVE 32GB KINGSTON DTI G4 DTIG4/32GB 1 PERFORATOR KANGARO PERFO30, 30 COLI PERFO30 3 CAPSE 23/13 ,OFFICE PRODUCTS 1000 BUC/CUT OF-18072349-19 6 SUPORT ARTICOLE SCRIS 4 COMP. ECADA 95004 1 CAPSATOR KANGARO DSE-335, 30 COLI 2 DECAPSATOR SMD L-6 2 PIX DACO LINU PX254 70 HARTIE COPIATOR SKY COPY A3 80G/MP SKYCOPYA3 3 BIBLIORAFT MARMORAT 75MM, SMART N31915 75 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 121 TONER SKYPRINT MLT-D104S PT ML1666,1660 SKYML1666 1 TONER COMPATIBIL SKY HP CF283X 1 LIPICI PELIKAN PELIFIX 20G 335810 1 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 100 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, NEON P01324 1 SCOTCH TRANSPARENT 48MMX54M NOVAROLL N39625 7 DOSAR 1/1 ALB PENTRU INCOPCIAT P01715 100 SET 4 TEXTMARKERE SCHNEIDER P00940 4 FLUID CORECTOR 20ML DACO CF001 10 CAPSE OFFICE COVER NR. 24/6, 1000 BUC/CUT SL1001 13 REZERVA CUB HARTIE 85X85X40MM OFFICE PRODUCTS ALBA OF-14053311-14 1 SUPORT CUB METALIC ECADA 95005 1 CUTTER BASIC OPTIMA 18MM SINA METALICA OP-381008053 1 POST-IT INDEX HARTIE 5X12X44MM 5X25 N143 2 MOUSE OPTIC A4TECH N-400 1 TONER SKY LEXMARK MX310 LMX-510 2 TONER COMPATIBIL HP CF217A 1.6K CU CHIP SKYCF217A 1 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, PASTEL P01322 1 SCOTCH OPTIMA TRANSPARENT 48MMX66MM 38MICRONI OP-60384860 4 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM OPTIMA OP-500075 80 REGISTRU A4 200 FILE COPERTA CARTONATA HERLITZ
- Număr anunț
- DA27553181
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.208 RON
- Valoare atribuită
- 4.208 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.