Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate MASCA PROTECTIE N45060 6700 ALCOOL SANITAR 500ML 67 FARMEC(NUFAR) DEZINFECTANT SUPRAFETE CU PULVERIZATOR 750ML 55050 20 FARMEC GEL DEZINFECTANT MAINI 500ML N08602 20

Număr anunț
DA27553190
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.983 RON
Valoare atribuită
3.983 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.983 RON

din 3.983 RON estimat