Atribuită
Cumpărare directă
Placi pentru determinarea cantitativa a proteinelor din plasma, prin metoda de imunodifuzie radiala simpla (Metoda Mancini). Fiecare imunoplaca contine un strat de agaroza impregnat cu antiser monospecific. Imunoplaca se poate folosi partial in max. 3 saptamani de la deschidere. Se lucreaza cu ser nediluat. Incubarea se face la temperature camerei._x000D_ Mod de prezentare: placa x 12 teste. _x000D_ Producator: Liofilchem S.R.L_x000D_ Tara de origine: Italia_x000D_ Produsul prezinta marcaj CE_x000D_ Producatorul are implementat ISO 9001:2000; 13485:2004_x000D_ Inregistrare la MSF, cu certificatul Nr. 9244/15.09.2005_x000D_ _x000D_
- Număr anunț
- DA27664349
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 621 RON
- Valoare atribuită
- 621 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.