Atribuită Cumpărare directă

Servicii de utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic Hospital Manager Suite conform oferta nr. 5506/ 15.03.2021 perioada 01 aprilie-31 decembrie 2021

Număr anunț
DA27577095
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat