Atribuită Cumpărare directă

1 BIBLIORAFT PLASTIFIAT,A4*75 MM,322* 285 MM,COPERTA LAMINATA,COLTURILE INFERIOARE PROTEJATE CU METAL BUC 180 2 SFOARA CANEPA,MARO*100 G GHEM 101 3 FLUID CORECTOR CU PENSULĂ*20 ML BUC 100 4 TUS STAMPILA*27 ML ALBASTRU BUC 60 5 TUS STAMPILA*27 ML NEGRU BUC 60 6 OKERMAN-FOLII PROTECŢIE GROASE*100 FILE,DESCHIDEREA SUS,CU PERFORATII IN PARTEA STANGA,GROSIMEA 55 MICRONI,OKERMAN,458 G/SET SET 171

Număr anunț
DA27594676
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.075 RON
Valoare atribuită
2.075 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.075 RON

din 2.075 RON estimat