Atribuită
Cumpărare directă
1 DON PEDRO-EL CAPITAN-HARTIE IGIENICĂ ALBA*3 STRATURI,DELIMITATA PRIN PERFORATII,115 FOI/ROLA,62 G/ROLA,12.65 M/ROLA*8 ROLE/SET ROLA 6000 2 DON PEDRO-PROSOAPE PLIATE TIP-V-PENTRU DISPENSERE,VERZI,1 STRAT,21*25 CM,365 G/PACHET PAC 2000 3 LAVETE UNIVERSALE 31*37 CM*6 BUC/SET BUC 100 4 MOP BUMBAC CU FIRE SPIRALATE*250 G +COADA LEMN CU FILET SET 100 5 DETARTRANT*1000 ML/FLACON LITRUL 300 6 SOLUTIE PENTRU PARDOSELI SUPRAFETE CERAMICE-EASY CLEAN*5 L/PET PET 150 7 SACI MENAJERI 35 L*50 BUC BEE SMART, COMPOZITIE HDPE, GROSIME 6 MIC, GREUTATE 167 G/ROLA ROLA 400 8 SACI MENAJERI 120 L*10 BUC BEE SMART, GREUTATE 285 G/ROLA ROLA 400 9 MATURA PLASTIC PUNTO,FIR MEDIU,29*5 CM+COADA LEMN CU FILET SET 100
- Număr anunț
- DA27596184
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.563 RON
- Valoare atribuită
- 11.563 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.