Atribuită Cumpărare directă

Solutie perfuzabila. Flacon EP cu doua porturi de administrare identice, sterile, acoperite cu folie de aluminiu. Cutie cu 10 flacoane din polietilena a 100 ml solutie perfuzabila. Cutie x 10 fl

Număr anunț
DA27587007
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.350 RON
Valoare atribuită
11.350 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.350 RON

din 11.350 RON estimat