Atribuită Cumpărare directă

Favipiravir Tablets 200mg-FluGuard*50cpr.film/FAVIPIRAVIRUM/TERAPIA SA/COMPR. FILM./200mg

Număr anunț
DA27663024
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33650000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.280 RON
Valoare atribuită
15.280 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.280 RON

din 15.280 RON estimat