Atribuită
Cumpărare directă
Quamatel 20mg*5fl pulb+5f solv.sol.inj/perf/FAMOTIDINUM/CHEMICAL WORKS OF GEDEON RICHTER/PULB+SOLV. PT. SOL. INJ./PERF./20mg; Adrenalina Terapia 1mg/ml sol.inj*10f*1ml/EPINEPHRINUM/TERAPIA SA/SOL. INJ./1mg/m; Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml/FUROSEMIDUM/ZENTIVA SA/SOL. INJ./20mg/2ml; Ketoprofen Terapia 100mg/2ml sol.inj/conc.sol.perf*5f*2ml/KETOPROFENUM/TERAPIA SA/SOL. INJ./CONC. SOL. PERF./100mg/2ml; Metoprolol LPH 50mg*30cpr/METOPROLOLUM/LABORMED PHARMA TRADING SRL (fost Labormed/Alvogen)/COMPR./50mg; Nitromint 0.4mg/dz spray subling*1fl*180dz NEW/NITROGLYCERINUM/EGIS PHARMACEUTICALS LTD CO./SPRAY SUBLINGUAL/0,4mg/doza.
- Număr anunț
- DA27550401
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA (CUI 7541399)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33611000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.336 RON
- Valoare atribuită
- 3.336 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.