Ofertă acceptată Cumpărare directă

OUA

Număr anunț
DA34429306
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.523.350 RON
Data publicării
03.11.2023 11:23
Data finalizării
05.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.523.350 RON