Atribuită Cumpărare directă

Baneocin 250UI/5000UI/g pulb.cut*10g/COMBINATII(Zinc bacitracina/sulfat de neomicina)/LEK PHARMACEUTICAL

Număr anunț
DA27507818
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.733 RON
Valoare atribuită
1.733 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.733 RON

din 1.733 RON estimat