Atribuită Cumpărare directă

Fraxiparine 3800UI sol.inj*10ser.pre*0.4ml/NADROPARINUM/VIATRIS/SOL. INJ./3800 ui AFXa/0.4ml

Număr anunț
DA27597343
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33141550-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.881 RON
Valoare atribuită
2.881 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.881 RON

din 2.881 RON estimat