Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
Servicii de proiectare constand in Elaborare Proiect Tehnic + Detalii de Executie + Caiet de Sarcini + Documentatie Tehnica pentru obtinerea Autorizatiei de Construire si Asistenta Tehnica din partea Proiectantului pentru realizarea obiectivului: " CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A SPITALULUI ORASENESC HIRSOVA, ORASUL HIRSOVA, JUDETUL CONSTANTA, COD SMIS 115973
- Număr anunț
- SCN1027173
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI RO7453165)
- Furnizor / câștigător
- GLOBEXTERRA S.R.L. (CUI 28610220)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.194,89 RON
- Valoare atribuită
- 116.000 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 16:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1013058
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032185
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part01.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part02.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part03.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part04.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part05.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part06.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part07.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part08.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part09.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part10.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part11.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part12.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part13.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part14.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part15.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part16.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part17.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part18.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part19.rar.p7s
- caiet de sarcini - DALI, studiu topo, exertiza, RAE.part20.rar.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032185.pdf
- Formulare Proiectare Spital Harsova.pdf.p7s
- Propunere clauze contractuale HARSOVA - SPITAL proiectare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
iulgrimoni services CUI RO28610220
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SPIRI COM SRL CUI RO 2632267
Valoare atribuită
116.000 RON
din 125.194,89 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 9.194,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.